KAMILA ŽENATÁ

Fotili jsme s v jejím ateliéru, přesněji v prostorách Karlín Studios kde měla Kamila Ženatá ateliér. Kamila je výtvarnice, terapeutka, spisovatelka a člověk s velkým záběrem od umění po duchovní oblasti života.  (21.10.2014)

Kamila_O52A8629w

Něco více se můžete dozvědět na jejím webu.

Kamila Ženatá (* 26. prosince 1953, Havlíčkův Brod) je česká výtvarná umělkyně. Představuje kreativní všestrannou osobnost (vedle vizuální tvorby má i svou tvorbu literární), která se plně zapojuje do současného uměleckého dění a reaguje na aktuální problémy dnešního světa. Používá media textu, malby, fotografie a videoinstalace.

pokračovat na zdroj Wikipedia


Výstava Horizont událostí představuje výsledek experimentu, který má 3 části. Podrobněji zde na stránce Martina Fryče.

Arteterapickými semináři u Kamily Ženaté prošlo více než 1000 lidí. Instalace je umístěna ve sklepě industriální budovy Karlín Studios a nasvícena lokálními svítidly, které jsou součástí instalace. Instalace trvala několik měsíců a je k vidění od 21. května do 19. června. V rámci vernisáže výstavy proběhl křest trilogie knih Obrazy Kamily Ženaté.

Prohlédnout celou fotogalerii.

Zenata_Kamila_M69L3926_postcard


V Dusíkově divadle v Čáslavi byla 10.11. 2016 zahájena výstava obrazů Kamily Ženaté. Jedná se o díla, která darovala městu Čáslav. Výstava potrvá do března 2017. Ve spolupráci Dusíkovo divadlo a spolek Třiatřicet.

Vernisáž Kamily Ženaté
Vernisáž Kamily Ženaté Vernisáž Kamily Ženaté Vernisáž Kamily ŽenatéVernisáž výstavy - Kamila Ženatá v Čáslavi


 

Čtěte dál

PředchozíDalší